Shardana, ambient komod dhe ideal për ju dhe familjen tuaj Shija e vërtetë e picës italiane vetëm në Shardana Krijimtaria dhe finesa e kuzhinës Italiane, e realizuar me mjeshtëri nga Shardana
mirësevini në Shardana

“Krijimtaria dhe finesa e kuzhinës italiane, e realizuar me mjeshtëri nga Shardana”.

Në Shardana do të gjeni një ambient komod, atmosferë relaksuese në prani të muzikës live dhe pjata të shijshme e unike. Restorant Piceri Shardana ofron një Menu me shumllojshmëri pjatash e përbërësish të një cilësie të lartë, të kuruar dhe gatuar plot pasion nga kuzhinieri ynë. Në çdo sezon menuja jonë ndryshon duke u siguruar kështu që të kemi në dispozicion përbërësit më të freskët në pjatat tona.

Menu

Bëni zgjedhjen tuaj në menunë tonë plot shije

NA KONTAKTONI!
0683458244
Shija e vërtetë Italiane

Eksploroni shijen e produkteve elitare Italiane

Rezervoni online

Plotësoni formën e mëposhtme për të rezervuar online

Call Now Button