Mirësevini në Shardana

Shardana: vendi juaj i relaksit dhe i shijes.

I ndodhur në një nga rrugët më të frekuentuara (Rr. e Bogdanëve), pranë qëndrës së kryeqytetit, në mes të pemëve dhe luleve shumëngjyrëshe, Restorant Piceri Shardana vjen tek ju për të sjellë stilin, traditën dhe shijen e kuzhinës Italiane.
Shardana është vendi ideal për një drekë të shpejtë, një pushim pasditeje ose një mbrëmje të këndshme me miqtë dhe familjen.

Mirësevini në Shardana

Shardana: vendi juaj i relaksit dhe i shijes.

I ndodhur në një nga rrugët më të frekuentuara (Rr. e Bogdanëve), pranë qëndrës së kryeqytetit, në mes të pemëve dhe luleve shumëngjyrëshe, Restorant Piceri Shardana vjen tek ju për të sjellë stilin, traditën dhe shijen e kuzhinës Italiane.
Shardana është vendi ideal për një drekë të shpejtë, një pushim pasditeje ose një mbrëmje të këndshme me miqtë dhe familjen.

NA KONTAKTONI!
0683458244

Zgjoni shqisat tuaja në atmosferën relaksuese në Restorant Piceri Shardana.

Stafi ynë

Staf i kualifikuar dhe i përkushtuar për një shërbim me elegancë dhe shpejtësi në çdo moment të ditës.

Me pasionin, entuziasmin dhe mikpritjen, stafi i restorant-piceri ofron ushqim cilësor dhe një gamë të gjerë pjatash të përshtatshme për çdo shije. Shefi dhe stafi i kuzhinës tonë do të sigurojnë që mysafirët të marrin shërbim të përzemërt duke eksploruar shijen e vërtetë italiane.

Argent Shedini

Shef kuzhine

Shefi ynë i kuzhinës Argent Shedini me një eksperiencë 15-vjeçare përgatit me shumë pasion dhe përkushtim ushqimet tuaja të preferuara duke ndërthurur shijen e kuzhinës italiane me kuzhinën tradicionale.

Pronotoni online

Plotësoni formën e mëposhtme për të bërë porosi online

Call Now Button